V-BiOSS INiG

 


 

 

Noble Cert Sp. z o.o. decyzją nr DD-711-2/16 jako pierwsza i jedyna polska jednostka certyfikująca, uzyskała uprawnienie Instytutu Nafty i Gazu do certyfikacji Systemu V-Bioss INiG.

 

 

  • Jesteśmy jedyną polską jednostką certyfikującą system V-Bioss INiG.

 

  • Podejmując proces certyfikacji systemu V-Bioss INiG z jednostką certyfikującą Noble Cert będą mogli mieć Państwo pewność profesjonalnego załatwienia sprawy, gdyż jesteśmy doświadczoną jednostką posiadającą personel z ponad 20-letnim doświadczeniem w certyfikacji systemów.

 

  • Nasi auditorzy posiadają kwalifikacje uznane przez Instytut Nafty i Gazu w Krakowie, Administratora Systemu V-Bioss.

 

  • To co nas wyróżnia to krótki czas wydania certyfikatu, gdyż planowanie, realizacja i emisja certyfikatu odbywa się w kraju.

 

  • Noble Cert to 100% polskiego kapitału.

 

 

 

Klient wyrażający chęć doskonalenia swoich usług poprzez poddanie się procesowi certyfikacji zgłasza się do Jednostki Certyfikującej Noble Cert.

 

Na podstawie Arkusza danych do certyfikacji V-BIOSS INiG, w którym m.in. określają Państwo wnioskowany zakres certyfikacji, liczbę stałych pracowników objętych certyfikacją, liczbę tymczasowych pracowników, czy ilość lokalizacji danej organizacji zostaje opracowany kosztorys usługi.

 

Po akceptacji warunków współpracy (Oferty, Ogólnych Warunków Handlowych, Wytycznych do stosowania znaków Noble Cert) Klient jest kontaktowany z auditorem właściwym dla Państwa branży.

 

Auditor opracowuje program auditu, który ostatecznie jest akceptowany przez obie strony.

 

Zespół auditorów po zakończonym audicie przedstawi  wyniki z wizyty, które zawierają ocenę wszystkich procesów oraz wskazuje obszary, w których wystąpiły ewentualne niezgodności z wymaganiami normy.

 

Kluczowym elementem raportu jest pozytywna bądź negatywna decyzja o rekomendacji do wydania / utrzymania certyfikatu.

 

Ostateczną decyzję o wydaniu / utrzymaniu certyfikatu podejmuje Kierownik Jednostki Certyfikującej Noble Cert.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt  na adres e-mail noble@noblecert.pl
lub pod numerem + 48 12 357 16 66,  664 206 273   
chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

 

 

Nasi klienci

Nasi partnerzy

Fundacja Planuj Zdrowie