Energetyka

 

W tym obszarze zainteresowania Noble Cert Test & Certification Institute skupiają się na szeroko pojętej gospodarce energetycznej prowadzonej w przedsiębiorstwach energetyki przemysłowej, zawodowej oraz przedsiębiorstwach przemysłowych każdej wielkości.

 

Efektywne i skuteczne zarządzanie przedsiębiorstwami energetycznymi, a także innymi ukierunkowanymi na racjonalną gospodarkę energetyczną w zmiennym i dynamicznym otoczeniu umożliwia uzyskanie przewagi konkurencyjnej, ale wymaga systemowego zarządzania.

 

Systemowe zarządzanie przynosi w przedsiębiorstwach branży energetycznej wiele korzyści, do których można zaliczyć przede wszystkim:

 

  • Właściwe przygotowanie i reagowanie na różne sytuacje niepożądane – awarie i zagrożenia, w sferze jakości, środowiska, jak i bhp. W energetyce kwestie odpowiedniego przygotowania, które pozwoli na zapobieganie występowania takich sytuacji, a w razie zdarzenia na ograniczanie ich skutków ma ogromne znaczenie. Wszystkie systemy zarządzania, choć w różnych sferach, stanowią pomoc dla firm w zapobieganiu i dobrym przygotowaniu się na sytuacje niepożądane;

 

  • Konieczność spełnienia wymagań prawnych, klientów i interesariuszy zmusza przedsiębiorstwa na zwrócenie większej uwagi na zagadnienia związane ze środowiskiem i jego ochroną. Pomocne tutaj są systemy zarządzania środowiskowego i zarządzania energią oraz kwestie związane z efektywnością energetyczną;

 

  • Osiąganie pozytywnych efektów środowiskowych, a zwłaszcza energetycznych łączy się tutaj z możliwością osiągania korzyści ekonomicznych, lepszych wyników biznesowych. Wynika to m.in. ze zmniejszenia kosztów energii, bardziej efektywnego wykorzystania dostępnych źródeł energii, zmniejszenia emisji CO2 czy ilości generowanych odpadów.

 

 

Odpowiednie przygotowanie merytoryczne, a także praktyka i doświadczenie, pozwala specjalistom Noble Cert Test & Certification Institute na kompetentną obsługę Klientów z tej branży.

  

Zachęcamy do kontaktu poprzez wypełnienie formularza kontaktowego,

przesyłania pytań na adres e-mail noble@noblecert.pl 

lub kontakt telefoniczny z biurem +48 12 357 16 66

 

Zawsze proponujemy niezobowiązujące spotkanie z ekspertem. Prosimy o wcześniejszy kontakt tak, aby zapobiec wydłużeniu się terminu spotkania. Spotkanie jest bezpłatne.

Nasi klienci

Nasi partnerzy

Fundacja Planuj Zdrowie