Nasze specjalizacje

 

Stale rozszerzając Naszą ofertę dbamy o pełny profesjonalizm w zakresie działalności, która jest przez Nas podejmowana.

 

Nasza jednostka jako pierwsza w Polsce uzyskała uprawnienia do certyfikacji systemu KZR INIG, który jest odpowiedzią na systemy REDcert i ISCC.

 

W zakresie sektora usług medycznych ,,Zdrowie i opieka społeczna” posiadamy akredytację PCA Nr AC 179, zgodnie z kodem EA 38, która w 2016 r. została rozszerzona o program EMS - system zarządzania środowiskowego (PN-EN ISO 14001). Współpracujemy z wieloma instytucjami i organizacjami wspierającymi Nasze działania w zakresie ochrony zdrowia, w tym posiadamy grono wybitnych specjalistów, którzy oceniają Państwa systemy.

 

Z inicjatywy Urzędu Transportu Kolejowego w ostatnim czasie podpisaliśmy również Deklarację w sprawie rozwoju kultury bezpieczeństwa w transporcie kolejowym, gdyż uważamy, że zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa polskiego transportu kolejowego powinno być priorytetem dla przedsiębiorców działających w branży kolejowej.

 

Zaufanie w branży kosmetycznej poparte doświadczeniem Naszych audytorów i ekspertów pozwoliło nam również uczestniczyć w realizacji zasad Dobrych Praktyk Produkcyjnych GMP oraz certyfikacji systemów zarządzania zgodnie z normą GMP/ ISO 22716, celem spełnienia najwyższych standardów jakościowych, a także krajowych i europejskich wymagań prawnych.

Nasi klienci

Nasi partnerzy

Fundacja Planuj Zdrowie