Tematyka szkoleniowa

 

Szkolenia oferowane przez jednostkę certyfikującą Noble Cert, kierowane są zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z systemami zarządzania jak i dla profesjonalistów, którzy poszukują najnowszych rozwiązań.

 

W szczególności dbamy o wsparcie dla kadry zarządzającej, przedstawicieli kierownictwa, grup pracowniczych oraz pozostałych osób, które chciałyby się zapoznać z wymaganiami obowiązujących norm i standardów.

 

Kształcimy i doskonalimy warsztat pracy auditorów wewnętrznych, w celu dostarczenia im specjalistycznej wiedzy oraz wyrobienia praktycznych umiejętności podczas auditowania swych organizacji według określonych norm.

 

Nasze szkolenia związane są z rozpowszechnioną obecnie tematyką dotyczącą wymagań norm do certyfikacji m.in. PN – EN ISO 9001:2015, PN-EN ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 w kontekście zarządzania ukierunkowanego na jakość realizowanych usług oraz spełnienie potrzeb Państwa klientów.

 

Zakres proponowanych przez nasz szkoleń z działu norm branżowych np. GMP/ISO 22716:2009, ISO/TS 22163:2017, KZR INIG jest kierowany do odbiorców wymagających wysoko specjalistycznej wiedzy. Niezależnie od tego jaką branżę Państwo reprezentują Nasze szkolenia dostosowane są do jej potrzeb i wymagań. 

 

 

 

 

Nasi klienci

Nasi partnerzy

Fundacja Planuj Zdrowie